Historia

Tak zaczynaliśmy

Gospodarstwo "Napoleońska Zagroda" istnieje od 2000roku i powstało na bazie Spółdzielni Produkcyjnej, zajmującej się hodowlą bydła i trzody chlewnej.Po gruntownej modernizacji obór powstały stajnie dla koni. Pierwszymi końmi, które zostały zakupione do hodowli i rekreacji , były: kucyki-Blanka i Mondi oraz duże konie- siwa Czarusia ( ulubienica wszystkich) srokate - Sara i Lolek, gniada- Arka, Simonis, konik polski- Myszka, siwa- Ajsza, tarantowata- Dywizja,Gaja, różowy konik- Vasco, Izyda, Iga, Aranka i Ryga ( klacz, która uwielbiała kłaść się z jeźdźcem w wodzie)

 

Z budynku, w którym znajdowało się biuro, powstały pokoje agroturystyczne. Poczatkowo były ze wspólną łazienką, obecnie wszystkie wyposażone są w pełen węzeł sanitarny.

zdj  zdj  zdj  

      

      

    

 

Była stołówka , po rozbudowie , przekształciła się w Regionalną Kuchnię i salę konferencyjną na ok.150os, w której organizujemy imprezy integracyjne, wesela, komunie, szkolenia, itp.

  

 

Z magazynu częsci do ciągników i maszyn rolniczych powstał przytulny bar z paleniskiem w środku, gdzie odbywają się liczne spotkania towarzyskie.

  

Wyszukiwarka

Przyjaciele

© www.bai.pl | © Napoleońska Zagroda | INFO tel. kom. 609 450 764 nz@napoleonskazagroda.pl